פרגולה על עמודים

פרגולה מעוצבת

פרגולות הן פתרון הצללה נהדר שלא רק מעניק הגנה מפני ימים גשומים במהלך החורף ומפני קרני השמש בימי הקיץ הלוהטים. פרגולה יכולה להיות גם חלק מאוד חשוב בעיצוב חצר הבית שלכם, המרפסת הפרטית או חלק מכל שטח אחר הזקוק לפתרון הצללה איכותי ואסתטי. פרגולות מיועדות להתקנה בתנאי חוץ שונים ולכן מוכרחות להיות עשויות מחומר שיודע להתמודד עם תנאי אקלים שונים ולשמור על צורתו החיצונית כמו על איכותו לאורך תקופות ארוכות. ובכן, פרגולות על עמודים העשויות מחומר האלומיניום נחשבות לפתרון הצללה מוצלח ביותר ומצליח להשיג פתרונות הצללה העשויים מחומרים שונים בגלל המאפיינים המכניים והאסתטיים שלו. פרגולות מאלומיניום כבר זמן רב מחזיקות במקום הראשון מבין כל סוגי פתרונות ההצללה וככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים מבינים מדוע פרגולה כזו היא הפתרון המשתלם ביותר שיחזיק זמן לאורך שנים. בשורות הבאות אפרט על המאפיינים השונים של חומר האלומיניום ומדוע הוא כל כך מוצלח עבור יישומי חוץ שונים ובפרט עבור פתרונות הצללה.

מאפיינים ויתרונות רבים לפרגולת אלומיניום

פרגולות על עמודים, פרגולות תלויות ופרגולות חשמליות העשויות כולן מאלומיניום הן סוגים שונים של פתרונות הצללה בעלות מכנה משותף בעל חשיבות גדולה מאוד. כל הפרגולות האלו בעצם מיוצרות מחומר האלומיניום ולכן כולן ללא יוצא מן הכלל זוכות להנות מהיתרונות הרבים והמאפיינים החזקים של החומר. ראשית, אלומיניום הוא בעל יכולות כיפוף גבוהות מאוד ולכן ניתן לייצר ממנו סוגים רבים ושונים של פרגולות המעוצבות בהתאמה אישית אל הסגנון של הבית או אל כל שטח אחר בהן יותקנו. שנית, העובדה שתהליך ייצור ועיבוד האלומיניום הוא אינו מסובך משמע  מהיר יותר, בעצם הופך את כל התהליך לפחות יקר באופן משמעותי כאשר משווים אותו לתהליך עיבוד של פרגולה העשויה מעץ לדוגמה. לחומר העץ אין את אותן התכונות ובטח שלו את אותן יכולות כיפוף כך שמשך תהליך העיבוד מצריך יותר זמן ועבודה. פרגולות העשויות מאלומיניום נהנות מהעובדה שהחומר אינו מושפע בשום אופן מכלל תנאי מזג האוויר השונים. אלומיניום אינו נרקב במהלך השנים, אינו מחליד כתוצאה ממי גשם וסביבה לחה כך שהוא שומר בכל עת על צורתו המקורית וכמובן האיכותית. פרגולת אלומיניום אינה מצריכה תחזוקה על בסיס קבוע, היא מחזיקה זמן רב בין בדיקה אחת לשנייה כאשר מוודאים את יציבותה. על מנת לנקות אלומיניום ניתן להשתמש באמצעות מים וסבון בלבד, החומר אינו נפגע ואפשר לנקות אותו בקלות יתרה.

היכן מזמינים פרגולת אלומיניום

ישנן מספר חברות מובילות בענף ההצללה והגידור שהמובילה מביניהן היא חברת "עולם הפרגולות". צוות החברה יספק לכם שרות ייעוץ והכוונה לגבי עיצוב הפרגולה המתאימה ביותר לשטח שלכם מבחינת גודל, סגנון, צבע ועוד. חברת "עולם הפרגולות" אחראית לעיצוב ועיבוד של אלפי פרגולות שונות בפרויקטים שונים שהזדקקו לפתרונות הצללה איכותיים. פרגולת אלומיניום מזמינים מחברה וותיקה בעלת ניסיון, וותק ושרות מקצועי.

שתפו


?
צריכים עזרה?