גדרות אלומיניום

5 סיבות להתקנת גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום לא לחינם זוכות בפופולריות רבה בשנים האחרונות. גדרות העשויות מחומר האלומיניום הן הרבה מעבר ליפות, הן בעצם מצליחות לענות על פונקציות שונות ויש להן מאפיינים איכותיים המתאימים בצורה מושלמת עבור תנאי חוץ. ישנם סוגים שונים של גדרות בענף, אך חשוב ללא מעט אנשים שההתקנה תהיה חד פעמית ופתרון הגידור החדש יהיה יעיל לכמה שיותר שנים. בימינו אנו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ושיטות ייצור חדשות, ניתן באמת לייצר פתרונות יעילים שונים המחזיקים לטווח ארוך, בייחוד עם לוחות אלומיניום. לכל מי שמעוניין להתקין גדר חדשה בין אם זה לביתו הפרטי או לשטח פרטי אחר, כדאי רגע לעצור ולהבין איזו גדר אכן תהיה הנכונה, היפה והמשתלמת ביותר. הזמנת פתרון גידור ללא ידע מקדים, גם אם נראה זול ומשתלם, בסופו של דבר עלול לעלות ביוקר עקב צורכי תחזוקה ותיקונים למיניהם. גדרות אלומיניום מאוד מומלצות לא לחינם, מאחוריהן יש לא מעט סיבות שתצדקנה את התקנתן.

למה דווקא אלומיניום

ובכן, גדרות אלומיניום הן רק פתרון אחד מתוך מגוון שלם של פתרונות העשויים מחומר האלומיניום הנפלא. אלומיניום ידוע במאפייניו הנהדרים. הנה כמה דוגמאות:

  • עמידות: לוחות אלומיניום אינם מושפעים מכלל תנאי מזג האוויר מה שהופך את גדר האלומיניום למתאימה כמו כפפה ליד כאשר מדובר בתנאי חוץ. אלומיניום אינו סופח מים ולכן הוא אינו נרקב או יוצר קורוזיה. הוא שומר על המראה שלו לאורך שנים.
  • יכולות כיפוף: לאלומיניום יכולות כיפוף גבוהות במיוחד מה שמאפשר ליצרנים ומתכננים לייצר ממנו סוגים וסגנונות שונים של גדרות. את גדרות האלומיניום ניתן להתאים לכל סגנון של כל מבנה.
  • משקל: לוחות אלומיניום אינם שוקלים הרבה והתקנתם אינה מסובכת. לוחות אלו אינם יוצרים עומס ונשארים יציבים גם כאשר תנאי מזג האוויר הם קיצוניים.
  • אסתטיקה: המראה של לוחות האלומיניום הוא דיי ברור לעין. אלומיניום נראה יוקרתי ובאופן אוטומטי מעניק לכל שטח בו יותקן מראה מודרני וחדשני.
  • תחזוקה: גדר אלומיניום, כאשר תותקן על ידי אנשי מקצוע, לא תצטרך תחזוקה על בסיס קבוע. פעם בשנה לגמרי מספיקה על מנת לוודא שהגדר יציבה. לגבי ניקיון הפרגולה, הפעולה היא פשוטה למדי. את גדר האלומיניום ניתן לנקות באמצעות מים וסבון בלבד.

מדוע "עולם הפרגולות"

חברת "עולם הפרגולות" היא אחת החברות הידועות והוותיקות ביותר בענף בפתרונות הצללה וגידור העשויים מאלומיניום, זוהי ההתמחות שלה. החברה תעניק לכם שרות אישי ומקצועי ותדע כיצד בדיוק להתאים את הגדר אל השטח שלכם. הגדרות המתוכננות על ידי "עולם הפרגולות" מעוצבות בהזמנה אישית על פי רצונם המדויק של הלקוח או הלקוחה. חברה זו אחראית למאות ואלפי פרויקטים שונים המשלבים לא רק גדרות אלומיניום מעוצבות אלא גם פרגולות אלומיניום בסוגים וסגנונות שונים להגנה והצללה איכותית בכל ימות השנה. אל תתפשרו בבחירת פתרון גידור חדש והזמינו את האיכותי, האסתטי וכמובן, המשתלם ביותר.

שתפו


שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
צריכים עזרה?