פרגולות אלומיניום

6 יתרונות ההופכים פרגולת אלומיניום למובילה בענף

כאשר מדברים על פתרונות הצללה בדרך כלל מדברים על סוגים שונים העשויים מחומרים שונים וכמובן שכל פתרון מעניק יתרונות ייחודים משלו. על מנת שפתרון הצללה יקבל את תואר הפתרון המוביל בענף, הוא מוכרח להעניק יותר מכמה מאפיינים ייחודיים אלא ולהוות התאמה מדויקת עבור יישומים המותקנים בתנאי חוץ. רוב החומרים אינם מספקים הגנה והתאמה מושלמת עבור תנאי חוץ ועונים רק על כמה מהקריטריונים שלהם זקוק פתרון הצללה איכותי. חלק מהפתרונות עונים על אסתטיקה, חלק עונים על שליטה בכמות ההצללה וחלק עונים על יציבות. פתרון מוצלח יהיה מאופיין בכל שלושת המאפיינים הללו ועוד. הפתרון היחיד שמצליח להעניק את מרב המאפיינים היא פרגולת אלומיניום. פרגולות אלומיניום הן פתרון ההצללה האיכותי, האסתטי והמשתלם ביותר עקב מאפייני החומר המוצלחים בצורה יוצאת דופן שבלתי אפשרי להתחרות בה. בשורות הבאות אפרט על מאפייניו של חומר האלומיניום ההופכים את הפרגולה לפופולרית ביותר.

מאפיינים שאין לאף פרגולה אחרת

פרגולות אלומיניום מאופיינות ביכולות שאין לאף פרגולה המיוצרת מחומרים אחרים והנה כמה מהמאפיינים המוצלחים שלהן:

  • עמידות – פרגולות אלומיניום עמידות בפני כל תנאי מזג האוויר וגם בקיצוניים ביותר. אלומיניום אינו מושפע ממים וממסים אחרים לכן אינו נרקב או מחליד ושומר על צורתו המקורית לאורך שנים.
  • גמישות – לוחות אלומיניום הם בעלי יכולות כיפוף גבוהות במיוחד. עקב יכולות הגמישות של החומר ניתן לייצר ממנו פרגולות בהמון סוגים וסגנונות שונים המותאמים באופן אישי לכל שטח ושטח.
  • עלות – עלות לוחות אלומיניום זולה בהרבה מעלות לוחות עץ, ברזל ואחרים המייצרים מהם פתרונות הצללה. בנוסף, עקב גמישות האלומיניום תהליך הייצור והעיבוד קצר ופשוט יותר לכן הופך זול יותר.
  • יציבות – פרגולות אלומיניום אינן נשברות ומחזיקות מעמד יציבות עקב משקלן הקל.
  • אסתטיקה – פרגולות העשויות מחומר האלומיניום הן יפות ומעניקות מראה אסתטי, חדשני ומודרני לכל שטח בו יותקנו.
  • תחזוקה וניקיון – פרגולות אלומיניום אינן מצריכות תחזוקה על בסיס קבוע, פעם בשנה מספיקה ליציבות ובטיחות הפרגולה. פרגולות אלומיניום ניתן לנקות בקלות האמצעות סך הכל מים וסבון.

היכן מזמינים פרגולות אלומיניום?

פרגולות העשויות אלומיניום מגיעות בכל מיני סגנונות שונים. בין הסוגים השונים נוכל למצוא פרגולות אלומיניום על עמודים, פרגולות אלומיניום תלויות המעניקות מראה מרחף וחדשני ואת הפרגולות שנחשבות לדור הבא והמתקדם ביותר של פרגולות האלומיניום והן הפרגולות החשמליות. פרגולות חשמליות זוכות להנות ממגוון היתרונות הרבים של לוחות האלומיניום ובנוסף מעניקות שליטה מלאה בכמות ההצללה הנדרשת. באמצעות פרגולות חשמליות ניתן להסיט את הפרגולה, ניתן לפתוח אותה לחלוטין וכמובן לסגור אותה. פרגולת אלומיניום בהזמנה אישית מומלץ מאוד להזמין מחברה מקצועית אשר מאחוריה רשימה ארוכה של פרויקטים הכוללים פרגולות אלומיניום על סוגיהן השונים. אנשי צוות מומחים ידעו לעשות התאמה מדויקת בין תנאי שטח וסגנון לבין עיצוב הפרגולה המתאימה והיפה ביותר עבור כל שטח פרטי הזקוק לפתרון הצללה איכותי.

שתפו


?
צריכים עזרה?