להיות בבית ולהרגיש בחוץ עם סגירת מרפסות מבית "עולם הפרגולות"

יש לנו מגוון פתרונות ל"סגירות מרפסות" לפרטיים וללקוחות עסקיים כגון בתי קפה ומסעדות. ישנם גם פתרונות מעוצבים ומקוריים לחדרי זכוכית או חדר שמש (סולריום) לבתים פרטיים ולבנייה בבתים משותפים. סגירות חורף מהווים את אחד מתחומי ההתמחות של חברת עולם הפרגולות, המבצעת מאות סגירות חורף בשנה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ.

למה לעשות סגירת חורף?

סגירת חורף בנויה מקונסטרוקציה פלדה, אלומיניום ו/או עץ בעובי ובגדלים שונים, על פי השטח והגודל המבוקש. פרופילי הפלדה מחוברים בריתוך וליטוש מקצועי ונצבעים בצבעי אל חלד איכותיים. הפתח בין פרופילי הפלדה מכוסים בשימשונית מרושתת ברשת פוליאסטר לחיזוק היריעה. בשימשונית עצמה ניתן לשלב פתחים (חלונות / דלתות) על פי צרכי ודרישת הלקוח.

סגירת חורף לבית קפה / מסעדה

סגירות החורף הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים בעיקר בבתי קפה, שכן הם נותנים את התחושה של לשבת בפנים כשלמעשה הלקוח יושב בחוץ. הסגירות הן הרמטיות והלקוח אינו מרגיש בקור בחוץ ונהנה מהבילוי כאילו ישב בתוך בית הקפה . סגירות אלו פופולאריות גם לבתי פרטיים, בהן נעשית לרוב סגירה לגינה (או לחלק ממנה). הסגירות מספקות הגנה מפני רוח וגשם והן עמידות גם בפני מזג אוויר הסוער. תחום סגירות חורף האו תחום יצירתי במיוחד וכל בקשה עומדת בפני עצמה כיוון שלכל אחד דרישה ייחודית משלו וסגירה בגודל המתאים רק לו. ייחודה של דקוליין, מעבר לניסיון רב השנים שלה בתחום הוא גם ב"תפירה" של פיתרון ייחודי לכל לקוח ולקוח.

סגירת חורף לעסק

מתי להזמין? עוד יתרון של סגירות חורף בד הוא בעובדה כי מחירה אינה יקר וזאת, בניגוד לסגירות אחרות (סגירות אלומיניום למשל). במחיר שווה לכל נפש ביכולתך לסגור את השטח הפתוח של המסעדה שלך ולהשאיר את מתח הרווחים גבוה כמו בקיץ. מכיוון שהביקוש גבוה, בעיקר בחודשים שלפני החורף, רצוי להזמין סגירת חורף מראש. כך תקטין את הסיכוי שהגשם יתפוס את לקוחותיך ותוכל להבטיח שהרווחים יישארו כפי שהיו בקיץ.

חדרי זכוכית ושמש לכל מטרה (סולריום)

אנחנו מתקינים חדרי זכוכית הכוללות פנלים מבודדים בחפוי אלומיניום ובניית חדרי זכוכית, בשילוב מסגרות אלומיניום וחלונות זכוכית במגוון רחב של צבעים. מוצר זה מספק פתרון בנייה מהיר, איכותי, יעיל וחסכוני בעלויות ההקמה של חדרי זכוכית חדרי שמש או סגירות מרפסת.

יש יתרונות בולטים נוספים להתקנת שער חנייה חשמלי מאלומיניום:
הרתעה
ללא ספק אפקט ההרתעה בשערים חשמליים אכן עובד, וחשוב לייחס לכך חשיבות ולבחור שערים חשמליים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן. גם אם כביכול לא מדובר במקום המיועד לפורענות, גניבה, פריצה וכדומה כדאי להקפיד על התקנת שערים חשמליים לפחות לשקט הנפשי. אך לא במקרים חמורים הם מרתיעים, שערים חשמליים יוצרים טריטוריה פרטית וברורה שאומרת שבמקום הזה אין חניה או כניסה למי שאינו בעל המקום. ללא ספק כמות ההתקנות של שערים חשמליים עלתה בשנים האחרונות וקיבלה תפנית , וכיום ברוב המקומות הללו ניתן למצוא שערים חשמליים ששומרים על בטחון האנשים המתגוררים, מבקרים וכן הלאה.
סדר וארגון במקומות חניה ציבוריים
וודאי יצא לכם להיתקל בסיטואציה כזו שבה אתם מחפשים ומסתובבים דקות ארוכות באיתור חניה במקומות ציבוריים , לא פעם גם כאשר מוצאים חניה היא לא ממש קרובה למקום, התשלום עבור החניה הוא גבוהה ומאד ובעצם יוצר תסכול רב. אבל מאז ששערים חשמליים נכנסו לתמונה המצב שונה ואף השתפר, שערים חשמליים יכולים לחסוך לנו דלק רב בחיפוש החניה , יחד עם זאת מקומות בהם מותקנים שערים אלו הוא קרוב לבית העסק מה שחוסך הליכה מרובה ומעייפת. ללא ספק מדובר ביתרון גדול בהתקנת שערים אלו. מה גם שהשער מונע מכל אחד להיכנס ללא סדר.
עמידות לאורך זמן של הפעלת השער
על מנת שתפקידו של שער חשמלי יתבצע כמו שצריך, יפתח וייסגר במועד המתאים, ויחזיק מעמד לטווח ארוך, חשוב לפנות לחברה המתמחה בתחום התקנת שערים חשמליים, חברה שיודעת מה היא עושה ומבצעת את ההתקנה בצורה זריזה ואיכותית.חברת עולם הפרגולות יכולה בקלות לבצע את ההתקנה בצורה מקצועית, עם אחראיות ושירות אדיב. רוצים לקבל הצעת מחיר, טיפים וייעוץ מהמומחים? צרו קשר באתר וקבלו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות.

מגוון סגירת מרפסות מבית "עולם הפרגולות"

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
צריכים עזרה?