פרגולות אלומיניום זה רק "עולם הפרגולות"

"עולם הפרגולות" מובילה את ענף הפרגולות בישראל ואת ענף הפרגולות התלויות בפרט. לחברה וותק וניסיון רב שנים שמביא אותה להיות המובילה בישראל להתקנת פרגולות אלומיניום.

חברת "עולם הפרגולות" מאפשרת תכנון, עיצוב והקמת פרגולות אלומיניום במגוון עצום של סגנונות ועיצובים. לחברה וותק ומקצועיות רבת שנים שבאה לידי ביטוי בכל אחת ואחת מהעבודות המבוצעות. אנחנו בחברה מקפידים על איכות ללא פשרות.

כל הסיבות לבחירה בהתקנת פרגולות אלומיניום מבית "עולם הפרגולות":

  • תכנון וייעוץ – אנו מספקים שירותי תכנון, ייעוץ והתקנה לפרגולות.
  • בנייה והקמה – לא די בתכניות, אנחנו מתמחים בבנייה והקמה של כל סוגי פרגולות מאלומיניום.
  • חיסכון בעלויות – פרגולות אלומיניום לא צריכות טיפול או תחזוקה לעולם ולכן אתם חוסכים בהוצאות.
  • מודולריות – ניתן ליצור ולעצב כל סגנון של פרגולה וזאת מכיוון שהאלומיניום ניתן לעיצוב בקלות.

מגוון פרגולות אלומיניום מבית "עולם הפרגולות"

חברת עולם הפרגולות מתמחה בבניית פרגולות אלומיניום איכותיות עם עיצוב ייחודי המבדיל אותה משאר חלקי הבית או לחלופין, ניתן לעצב פרגולת אלומיניום  בהתאמה מושלמת לסגנון הבית עצמו וכך הפרגולה תהווה המשך טבעי עיצובי לבית.

בישראל, פרגולות הפכו  לאביזר חובה בכל בית שיש בו מרפסת או גינה כיוון שהשמש הישראלית (וגם הגשם המקומי) אינם תמיד ידידותיים לבני הבית שמבקשים ליהנות מישיבה נעימה האוויר הפתוח. ללא פרגולה, לא ניתן ליהנות מהמרפסת, וסופה שתישאר מיותמת רוב ימות השנה, אם בגלל הגשם המטפטף או בגלל השמש הקופחת.

פרגולה מאפשרת לבני הבית ליהנות מישיבה במרפסת גם ביום קיץ חם מבלי להיות טרף לקרני השמש הלוהטות או ליהנות במרפסת מכוס תה חם ביום חורף סוער מבלי להירטב עד לשד עצמותיהם.
מכיוון שהפרגולה היא מבנה חיצוני, עליה להיות עשויה מחומרים העמידים בכל מזג אויר, בין אם מדובר בגשמים ורוחות חזקות ובין אם בלחות גבוהה וכמובן שמש חזקה.
קיימים 2 סוגי פרגולות  עיקריים: פרגולות עץ ופרגולות אלומיניום. עד לפני שנים לא רבות, פרגולות העץ היו הפופולאריות ביותר, בעיקר משתי סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא שבעבר, פרגולות עץ היו זולות משמעותית מפרגולות אלומיניום, ולכן פרגולות האלומיניום היו נחלתם של האנשים האמידים בלבד.
הסיבה השנייה היא שפרגולות האלומיניום היו מוגבלות לעיצוב אחד בלבד, שלא תמיד עלה בקנה אחד עם טעמם של בני הבית.
בשנים האחרונות, אנו עדים לפופולאריות הרבה שצוברות פרגולות האלומיניום דווקא. הסיבות לכך הן רבות, ואנו נסקור כמה מהן:
פרגולת עץ, יפה ככל שתהיה, דורשת תחזוקה שוטפת הכוללת צביעה, שימון העץ, טיפולים נגד תולעים, טיפול נגד עובש וכדומה. ללא טיפול שוטף, העץ ממנו בנויה הפרגולה עלול להירקב, להיסדק, להעלות כתמים ולהינזק על ידי חרקים – דבר הפוגע ביופייה של הפרגולה ובחוזק המבנה. לעומת זאת, פרגולת אלומיניום לא דורשת שום טיפול מיוחד: אין צורך בצביעתה מחדש, אין צורך בשימון ואין חשש שתתמלא כתמים או מזיקים. היא עמידה בכל מזג אוויר, איננה מחלידה ולא מעלה עובש.
תודות להתפתחות הטכנולוגית בתחום האלומיניום, היום ניתן להשיג פרגולות אלומיניום בשלל צבעים, סגנונות ועיצובים, דבר המאפשר ללקוחות לבחור בסגנון המועדף עליהם והמתאים לטעמם האישי. גם אם לקוח מעדיף את המראה הטבעי של העץ – אין בעיה! ניתן לעצב את פרגולת האלומיניום כך שתראה בדיוק כמו הדבר האמיתי, אך ללא התחזוקה הנדרשת בפרגולת עץ.
לקוחות רבים, פרטיים ומוסדיים, גילו את נפלאות פרגולות האלומיניום ורמת הביקוש בענף גדלה. הביקוש הרב הביא לתחרות עזה וכתוצאה מכך, מחירי פרגולות האלומיניום ירדו, והיום מחיריהן כמעט שווה למחירי פרגולות העץ. אם לוקחים בחשבון את רמת המחירים הנמוכה מחד, ואת נוחות השימוש בפרגולות האלומיניום מאידך, אין זה פלא שהן הסוג המועדף היום הן על הלקוחות הפרטיים והן על המוסדיים.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
צריכים עזרה?