פתרונות סוככים והצללות של "עולם הפרגולות"

השמש בקיץ והגשם בחורף אלו 2 אלמנטים מן הטבע שמאוד קשה להתמודד אתם. אנחנו בחברת "עולם הפרגולות" מתכננים, משווקים, מוכרים ומתקינים פתרונות הצללה וסוככים במגוון גדול של סגנונות ועיצובים.

סוככים והצללות אלומיניום הם פתרונות שכיום ממש חייבים אותם. בקיץ קרני השמש היוקדות מחייבות אותנו בפינה מוצלת ואילו בימי החורף כאשר הגשם מטפטף סככה מוגנת מים תהווה מפלט ראוי. יש סוגים שונים של פתרונות הצללה וסוככים כאשר כולם בעלי מטרה אחת והיא ליצור לנו חוצץ בינינו לבין הגשם או השמש. יש חשיבות רבה בבחירת הסוכך המתאים והנכון על מנת שנוכל ליהנות ממנו במיוחד במצבי מזג אוויר קיצוניים. חשוב לזכור כי יש חלוקה ברורה בין הסגנונות השונים של הסוככים ופתרונות ההצללה והיא באה לידי ביטוי בכן שיש קרוי מלא כלומר אטום למים או קרוי חלקי שיש מעבר מים דרכו, לכל אחד יתרונות וחסרונות.

מגוון פתרונות סוככים והצללות אלומיניום מבית "עולם הפרגולות":

  • הצללה מלאה – המטרה למנוע ממי הגשמים לחדור מבעד,כאשר יש הצללה מלאה אין מעבר של אוויר וזה לא אחת חיסרון אך ניתן להשתמש בקרוי גם בקיץ וגם בחורף.
  • הצללה חלקית – יש יתרון גדול להתקנת הצללה חלקית והוא שמצד אחד יש צל ומצד שני יש מעבר אוויר כך ניתן ליהנות מאיזון טמפרטורה אך אי אפשר להשתמש בחורף בפרגולה זו.
  • סוככי דלת – למעשה זה גגון שמותקן מעל כניסת הבית על מנת לאפשר לכם לעמוד בזמן גשם תחתיו למשל עד שתפתחו את הדלת.
  • סוככי חנייה – פתרון מצוין לשמירה על הרכב מנזקי השמש או על מנת לאפשר גישה נוחה ויבשה לרכב שלכם.

מגוון סוככים והצללות מבית "עולם הפרגולות"

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
צריכים עזרה?