מנועים לסוככים

מנועים לסוככים- כל מה שרציתם לדעת
ישנם הרבה סוגי הצללה בשוק והחלק שמוכר לנו מסוגי ההצללה הינם סוככים, הפועלים על מנועים לסוככים שניתן להפעילם באמצעות שלט רחוק או מתג חשמלי. לפעמים ניתן למצוא מנוע אחד או יותר בסוככים החשמליים וזאת, על פי גודלו של הסוכך. ישנם סוככים שהם סוככי זרועות או סוככי מספריים שהם נפתחים באמצעות יישור או קיפול הזרועות.. ישנה גרסה של סוככים כגון סוכך זרועות מסוג קסטה, כך שכל מנגנוני הסוכך, נכנסים לקופסה אטומה שאינה מאפשרת חדירה של אבק.
סוכך זרויות מסוג "קסטה" מומלץ מאוד לאזורים שבהם קיים הרבה אבק, אזורים שיש בהם סופות חול, כך שסוככים חשמליים מסוג זה, נשמרים טוב יותר ואינם מתקלקלים במהרה, הודות למנגנון המיוחד של סוככי הקסטה. ניתן למצוא סוג של סוככים בנקראים סוככי מסילות שניתן למצוא אותם מעל לפרגולות או מעל לשטח פתוח. נוח מאוד להפעיל סוככים אלה באמצעות מנועים לסוככים, אשר מותקנים בסוככים ומאפשרים נוחות בהפעלה וכוו על פי הצרכים של כל אחד.
סוככים חשמליים משוכללים עם חיישנים
יש לציין כי סוככים חשמליים, רגישים לרוחות חזקות ולכן ניתן להתקין בהם חיישנים לרוח או גשם, כך שכאשר אינכם נמצאים בבית ויש רוח חזקה, החיישנים פועלים אוטומטית ואוספים את הסוכך כך שלא ייהרס וייפגם מהרוחות החזקות. גם חיישני גשם, ניתן להתקין במנועים שמפעילים את הסוככים כך שאם יורד גשם זלעפות ו אפילו ברד, הסוככים מתקפלים באופן אוטומטי באמצעות אותם חיישני גשם. יש להקפיד על רכישה של סוככים איכותיים, מחברה ידועה שמעניקה אחריות ויש לה שם ומוניטין של שנים.

הסוככים החשמליים, מגיעים עם בדים שהם אטומים לגשם ומגנים גם מפני השמש והדוגמאות הן רבות, כך שניתן לבחור מתוך שלל גוונים ודוגמאות שעשויות להתאים לכל בית, גינה או מרפסת.

הסוככים של חברת עולם הפרגולות
אם אתם מעוניינים בסוככים שיפעלו על מנועים לסוככים, כדאי כי תפנו לחברה ידועה בתחום ההצללה, כך שתמצאו את כל פתרונות ההצללה, תחת קורת גג אחת. חברת עולם הפרגולות, הינה אחת החברות המובילות המעניקה את כל פתרונות ההצללה. החברה קיימת שנים רבות ומייצרת את כל סוגי ההצללות כגון: סוככים, פרגולות, סגירת מרפסות למרפסות שמש, סוככים קבועים לחניות פרטיות, קירוי בריכות שחייה פרטיות וציבוריות ועוד. חברת עולם הפרגולות, מעניקה יחס אישי לכל לקוח, תוך ייעוץ והסבר מקיף ומקצועי על כל סוגי ההצללה הקיימים בשוק ותוך התאמה אישית של ההצללה ללקוחות על פי צרכיהם ושטח גינתם.

שתפו


שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
צריכים עזרה?